Motokultivator Weima 1000 NA - 6

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: АГРИА ЦЕНТАР 14 Maj 17:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë 1 410 MKD / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

39 900 MKD

Komuna: Shtip
Makina : Moto-kultivatorë

Мотокултиваторот Веима 1000 НА - 6 е со дизел мотор со јачина од 6 кс. има четири брзини напред и две назад.
Основната цена се однесува на мотокултиваторот со фреза која се поставува на место на тркалата со максимална широчина од 1000 mm. ( се намалува на 700 mm.) и гумени тркала 4.00 х 8.
Гаранцијата е 24 месеци за физички лица.

На овој модел постои можност да се приклучи дополнителна опрема:
- Влечна фреза,
- Летва за косење,
- Приколка,
- Фреза: Ротор - Загрлувач,
- Влечен култиватор,
- Метални тркала,
- Плуг за орање,
- Плуг за браздење со можност за регулирање.
Дополнителната приклучна опрема се доплаќа.

Повелете во АГРИА ЦЕНТАР Штип - Единствениот центар за мотокултиватори во Македонија!

Повеќе информации можете да добиете на тел.
070 322 193,
077 755 119 и
032 391 183.

www.facebook.com/AgriaCentar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim