John Deere 5460

Shitet nga: ??? Dje 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

18 500 EUR

Komuna: Tetovë
Makina : Makina korrëse
John Deere 5460 viti i prodhimit 1990 , i servisuar generall dhe remont me pjese originale te john deere dhe gati per pun.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim