Vend Ne Kodren e Diellit

Shitet nga: Vend ne Kodren e Diellit 16 Pri 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 1064 m2
Komuna: Tetovë
Vendi posedon dokumentacion te plote, gjendet tek ish ndertesa e 1 Majit ne kodren e diellit dhe ka nje siperfaqe prej 1064m2.
Cmimi sipas mareveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim