MAN TGX EEV 2013

Shitet nga: Man 16 Pri 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

22 900 EUR

Komuna: Kumanovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: MAN
Modeli: TGX
Se prodavaTGX 18.400 EEV so snimen softver vo 440 ks. Kamionot e 2013 god i e redovno servisiran i odrzuvan so novi gumi 70 %, 540 000 km. Imame 4 isti vozila za prodazba
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim