Iveco Stralis EURO 3 -05god so Bugarski dokumenti

Shitet nga: Iveko Dje 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë 11 930 MKD / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Resnjë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Stralis
Se prodava kamion
Iveco Stralis EURO3 2005godina so Bugarski dokumenti.


Kamionot se naogaat vo Svedska
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim