Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Ohrid

Апартманoт се наоѓа во строг центар на градот до поштата, на првиот кат e, има лифт, сопствен подземен паркинг, сопствена бања, кујна, балкон, брачен кревет+фотеља (единечен кревет) , ТВ + кабел, интернет, клима уред, Wi-Fi, крпи, фен за коса, пегла, како и за зимски услови имаме дополнително греeње. Прикажи повеќе
Апартманoт се наоѓа во строг центар на градот до поштата, на првиот кат e, има лифт, сопствен подземен паркинг, сопствена бања, кујна, балкон, брачен кревет+фотеља (единечен кревет) , ТВ + кабел, интернет, клима уред, Wi-Fi, крпи, фен за коса, пегла, како и за зимски услови имаме дополнително греeње.
Hide More

Partizanska

Охрид

Ads In Store

Сите 1-4 од 4
03 авг. 08:28

Apartman vo Ohrid Centar

20 ЕУР /месечно

03 авг. 08:28

Apartman vo Ohrid - centar

20 ЕУР /месечно

20 јул. 17:17

Apartman vo strog centar na Ohrid

20 ЕУР /месечно

10 јул. 17:17

Apatman vo centar na Ohrid

1 100 МКД /месечно

Кон почеток