Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bulevar

Посредување при промет со недвижности

Комплетна услуга при купување на Вашиот нов дом.

Влае

Карпош, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-7 од 7

Stanovi so dve spalni vo Aerodrom

1 100 ЕУР

Nov stan so 3 spalni vo Aerodrom

1 050 ЕУР

26 јан. 12:45

Ekskluzivna novogradba vo Crnice

1 250 ЕУР

26 јан. 12:37

Ekskluzivna novogradba vo Crnice

1 250 ЕУР

Кон почеток