Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Bulevar Nedviznosti

Посредување при промет со недвижности

Посредување при купопродажба на недвижен имот,асистенција при составување на купопродажни договори и асистенција со деловните банки при обезбедување на хипотекарни кредити.

Лептокарија Карпош 3

Карпош, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-3 од 3
08 јун. 08:47

Moderen apartman dolno Vodno

66 000 ЕУР

08 јун. 08:46

Novogradba stan dolno Vodno

1 800 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации