Македонски | Shqip | English |

TEA HOME- Agencija za nedviznosti

Агенцијата за недвижности "Tea Home"   Прикажи повеќе Агенцијата за недвижности "Tea Home"
ви нуди голем асортиман и понуда на станови,куќи,плацеви,гаражи и сл.
Притоа во одлични услови за работа и соработка со нашите агенти.++++
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
ул.Булевар"8ми СЕПТЕМВРИ" Бр.3 лам.1-21 Скопје
Карпош, Скопjе
04 јул. 13:27 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava prazen stan 51m2 vo Taftalidze 1

200 ЕУР /месечно

04 јул. 12:50 Станови , Скопjе , Карпош

Nova garsonjera vo Aerodrom 34m2

1 100 ЕУР

04 јул. 12:39 Станови , Скопjе , Карпош

SE IZDAVA TROSOBEN 71M2 STAN VO DEBAR MAALO

350 ЕУР /месечно

04 јул. 12:03 Станови , Скопjе , Центар

Trosoben 64m2 stan vo Debar Maalo

1 250 ЕУР

04 јул. 11:55 Станови , Скопjе , Карпош

3soben stan 70m2 vo Kapistec so parking

84 000 ЕУР

04 јул. 11:51 Станови , Скопjе , Карпош

Trosoben stan 80m2 vo Karpos 4

75 000 ЕУР

24 јун. 16:59 Станови , Скопjе , Карпош

GARSONJERA 33M2 NOVOGRADBA TAF 2

1 130 ЕУР

20 јун. 11:21 Станови , Скопjе , Аеродром

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 37m2 KAJ MAJCIN DOM

130 ЕУР /месечно

20 јун. 11:10 Станови , Скопjе , Карпош

DVOSOBEN STAN 37M2 VO KARPOS 3

37 500 ЕУР

13 јун. 13:09 Станови , Скопjе , Карпош

ODLICEN 40M2 DVOSOBEN STAN NA MLECEN

45 500 ЕУР

12 јун. 11:48 Станови , Скопjе , Центар

TROSOBEN 56M2 NA REKORD CENTAR

990 ЕУР

12 јун. 11:43 Станови , Скопjе , Карпош

TROSOBEN 71M2 STAN VO KOZLE

67 000 ЕУР

11 јун. 17:59 Станови , Скопjе , Аеродром

NOV 54m2 TROSOBEN STAN VO AERODROM

1 030 ЕУР

11 јун. 13:54 Станови , Скопjе , Центар

TROSOBEN 64M2 STAN VO CENTAR

70 000 ЕУР

11 јун. 13:46 Станови , Скопjе , Центар

DVOSOBEN 57M2 STAN VO CENTAR

59 000 ЕУР

11 јун. 12:22 Станови , Скопjе , Аеродром

TROSOBEN 67M2 STAN VO AVTOKOMANDA

47 000 ЕУР

11 јун. 11:58 Станови , Скопjе , Карпош

NOV DVOSOBEN 52M2 STAN VO AERODROM

1 050 ЕУР

11 јун. 11:08 Станови , Скопjе , Карпош

TROSOBEN 67M2 SPROTI MASINSKI -KARPOS 2

45 000 ЕУР

10 јун. 16:33 Станови , Скопjе , Карпош

DVOSOBEN STAN 56M2 VO LEPTOKARIJA

62 000 ЕУР

10 јун. 16:15 Станови , Скопjе , Центар

OPREMEN TROSOBEN STAN 60M2 VO KAPISTEC

260 ЕУР /месечно

10 јун. 16:07 Станови , Скопjе , Карпош

SE IZDAVA TROSOBEN 66M2 STAN VO KARPOS 3

250 ЕУР /месечно

10 јун. 16:02 Станови , Скопjе , Центар

SE IZDAVA DVOSOBEN 40M2 STAN VO DEBAR MAALO

150 ЕУР /месечно

08 јун. 11:39 Станови , Скопjе , Карпош

ITNO NOV TROSOBEN 55M2 STAN VO KOZLE

49 500 ЕУР

01 јун. 12:10 Станови , Скопjе , Карпош

SE IZDAVA OPREMEN STAN 58М2 VO TAFTALIDZE 2

200 ЕУР /месечно

01 јун. 12:04 Станови , Скопjе , Аеродром

Dvosoben stan vo Aerodorm

1 050 ЕУР

30 мај 11:21 Станови , Скопjе , Центар

SE IZDAVA ODLICNO STANCE

220 ЕУР /месечно

23 мај 11:27 Станови , Скопjе , Карпош

SE IZDAVA UBAV OPREMEN STAN DEBAR MAALO

280 ЕУР /месечно

23 мај 11:18 Станови , Скопjе , Карпош

SE IZDAVA TROSOBEN OPREMEN STAN TAFTALIDZE 1

300 ЕУР /месечно

22 мај 12:37 Станови , Скопjе , Центар

SE IZNAJMUVA ODLICNO NAMESTEN STAN

450 ЕУР /месечно

22 мај 11:15 Станови , Скопjе , Карпош

SE IZDAVA 90M2 SEMEEN STAN SPROTI DRZAVNA BOLNICA

350 ЕУР /месечно

21 мај 12:12 Станови , Скопjе , Карпош

ODLICEN STAN KARPOS 4

65 000 ЕУР

18 мај 10:35 Станови , Скопjе , Карпош

Trosoben 55m2 stan vo Karpos 2

56 000 ЕУР

16 мај 14:52 Станови , Скопjе , Карпош

NOV dvosoben 45m2 stan vo Taftalidze 1

44 900 ЕУР

Кон почеток