Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

UNIA International

UNIA International

Униа Интернешнл - друштво за трговија, градежништво и транспорт..

Ul. Dzon Kenedi br. 11a

Чаир, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-15 од 15
19 јул. 12:32

Stan vo Cair 72m2

58 200 ЕУР

18 јул. 11:32

Garsonjera vo Zelezara 38m2

30 500 ЕУР

07 јул. 13:35

Luksuzno namesten stan vo Cair 92m2

86 000 ЕУР

06 јул. 11:51

Namesten stan vo Cair 37m2

35 000 ЕУР

04 јул. 13:17

Stan od 100m2 vo Topansko pole

72 000 ЕУР

04 јул. 12:59

Namesten stan 70m2 vo blizina na Bitpazar

62 000 ЕУР

04 јул. 11:58

Namesten stan kaj Mavrovka od 43m2

64 650 ЕУР

30 јун. 12:19

Renoviran stan vo Cair 125m2

125 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации