Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

UNICAR POLOVNI AVTOMOBILI

UNICAR

ПРОДАЖБА НА ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ...

ИНФОРМАЦИЈА НА ТЕЛ: 078 390 355


kocani

Кочани

Огласи во продавницата

Сите 1-13 од 13
16 јун. 15:33

HYUNDAI i20 1.1 CRDI 75KS -14

6 000 ЕУР

16 јун. 15:33

OPEL MERVA 1.3CDTI 95KS_2011GOD_UNIKAT

5 000 ЕУР

15 јун. 13:14

Ford Mondeo Titanium 2.0TDCI 140ks 2007

5 200 ЕУР

11 јун. 11:17

Lancia Musa 1.4 Benzin 95ks 2007

3 000 ЕУР

07 јун. 14:11

Kia Pro Cee'd 1.6 CRDI 116ks 2008

4 500 ЕУР

MERCEDES C200 CDI 90 KW FACELIFT -05

4 600 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации