Македонски | Shqip | English |

UNICON

Нов концепт, нов дом.

Изборот на нов дом може да биде лесен, кога имате вистински партнер.   Прикажи повеќе Изборот на нов дом може да биде лесен, кога имате вистински партнер.
Ви помагаме да донесете правилна одлука. Ви нудиме дом, не објект.

Ви го штедиме времето и ги цениме вашите желби.
За нас секој клиент е посебен.
UNICON
Tetovo
Тетово
Денес 12:13 Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

Kuka vo naselba Hrom mirna lokacija

89 900 ЕУР

Денес 11:54 Станови , Тетово

Nov nevselen stan od 64m2 vo Tetovo

800 ЕУР

Денес 11:05 Станови , Скопjе , Карпош

Stan 60m2 novogradba Taftalidze Skopje

1 150 ЕУР

Вчера 16:33 Куќи/Вили , Тетово

Nova Kuka od 261м2

169 000 ЕУР

Вчера 10:00 Куќи/Вили , Тетово

Objekt zgrada POGODEN ZA BIZNIS

249 999 ЕУР

20 мар. 12:27 Станови , Скопjе , Центар

Nov stan 60m2 vo Centar Skopje

1 150 ЕУР

20 мар. 12:23 Станови , Скопjе , Карпош

Stan 81m2 novogradba kaj City Mall

1 099 ЕУР

20 мар. 12:19 Станови , Скопjе , Карпош

Stan 76,1m2 novogradba kaj City Mall

1 099 ЕУР

20 мар. 09:29 Станови , Скопjе , Карпош

Stan 71,5m2 novogradba na Ulica Praska

1 150 ЕУР

20 мар. 09:25 Станови , Скопjе , Карпош

Stan 66.8m2 novogradba na Ulica Praska

1 150 ЕУР

20 мар. 09:25 Станови , Скопjе , Карпош

Stan 54m2 novogradba na Ulica Praska

1 150 ЕУР

27 јун. 13:37 Куќи/Вили , Тетово

Objekt zgrada POGODEN ZA BIZNIS

240 000 ЕУР

Кон почеток