Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Yugoimpex

Do it yourself

DYI и хоби машини и опрема за професионалнци и ентузијасти.

Ул. Качанички пат бр.256 ИНД.зона Визбегово

Бутел, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 76

Aspirator Holzstar SAA 902

14 820 МКД

Drzac za materijal MS 3 R

1 860 МКД

Drzac za materijal MS 1 R

4 900 МКД

Transportna lenta SRB 130

21 390 МКД

Masina DrebogDB 305 Vario

17 300 МКД

Masina DrebogDB 510 Vario

57 350 МКД

Strug Drebong DB 1202

181 780 МКД

Strug Drebong DB 1100

69 130 МКД

Strug Drebong DB 900

48 300 МКД

Bansek HBS 361 2

61 940 МКД

Univerzalen krojac TKS 200

69 429 МКД

Potezen GER KGZ 3050 Vario

42 470 МКД

Ubodna pila DKS Vario 504

13 580 МКД

Masina za busenje BHS-H 16

32 800 МКД

Freza TF 50

22 880 МКД

Diht DH 330

31 930 МКД

Bansek Holzstar HBS 231-1

19 780 МКД

Abrihter Diht ADH 250

50 840 МКД

Smirgla BTS 151

11 280 МКД

Smirgla BTS 150

14 260 МКД

Aspirator ASA 7703

107 200 МКД

Aspirator ASA 1901

41 850 МКД

Aspirator ASA 163

72 480 МКД

Aspirator ASA 41

222 270 МКД

Teleskopski drzac TAB 1300

2 860 МКД

Kompresor Airstar 503/50

68 140 МКД

Banasek Holzstar HBS 321-2

48 670 МКД

Brusilica Holzstar BTS 150

14 260 МКД

Aspirator Holzstar SAA 2003

31 930 МКД

Freza Holzstar TF 170

80 540 МКД

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации