Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Yugoimpex

Do it yourself

Ул. Качанички пат бр.256 ИНД.зона Визбегово

Бутел, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-40 од 40

Aspirator Holzstar SAA 902

11 500 МКД

Bansek Holzstar HBS 231-1

15 000 МКД

Banasek Holzstar HBS 321-2

35 770 МКД

Brusilica Holzstar OBSS 100

15 880 МКД

Brusilica Holzstar BTS 150

12 450 МКД

Aspirator Holzstar SAA 2003

22 320 МКД

Abrihter Diht Holzstar ADH 200

25 170 МКД

Freza Holzstar TF 170

63 800 МКД

Bansek Holzstar HBS 261-2

23 930 МКД

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации