Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Огласи во продавницата

Сите 1-13 од 13
Вчера 22:03

Novi stanovi vo gradba vo Dovledzik

710 ЕУР

13 јан. 11:32

Stan so dve spalni sobi

50 000 ЕУР

18 јул. 09:23

Renoviran stan vo blizina na bolnicata

70 000 ЕУР

15 дек. 12:43

Stanovi vo gradba Centar

18 окт. 14:17

Luksuzen stan Pejton

6 ЕУР /месечно

18 окт. 14:09

Se izdava delovan prostor na Širok Sokak

20 ЕУР /месечно

26 фев. 13:23

Stan na Sirok Sokak

57 000 ЕУР

31 јан. 12:34

Kuka nad Premier

180 000 ЕУР

31 јан. 12:26

KUKA VO SRCETO NA BITOLA

150 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации