Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

ААМ Недвижности

ЛЕСНО Е ДО СТАН, НАЈДЕТЕ УДОБНОСТ-ОБИДЕТЕ СЕ

Млада Агенција со најискусните Брокери на пазарот, кои се секогаш со Вас

Даме Груев бр. 7 локал 9

Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-38 од 38
14 јан. 09:00

Stan 42m2 pogoden za deloven prostor

220 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации