Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

LASERSKI PRINTER HP 1100

1 400 MKD

For sale by: Sony 31 Mar 22:59 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Продавам половен ласерски принтер HP 1100 во одлична состојба, комплетно исправен со напонски кабел, како и кабел за поврзување со компјутер. Принтерот користи тонер HP92A со кои се печатат 2000-2500 страни во зависност од покриеноста (700-800 денари е нов тонер). Сликите се од самиот принтер. Со сегашниот тонер имате за печатење околу 1000 страни.

Можност за достава низ цела Македонија. (Карго доставата е на Ваша сметка)
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information