Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Kompjuteri Dell HP Fujitsu Lenovo i3 i5 i7

6 900 MKD

9 900 MKD

Company advertisement For sale by: SWISSHOP Today 19:24 Log into the company to make changes
Leaflet
SWISSHOP
Kompjuteri gamer i5 i7 Ryzen 16 890 МКД
Kompjuteri gamer i5 i7 17 900 МКД
Kompjuteri so Monitori i3 i5 i7 12 990 МКД
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Location
Skopje
Products
Desktops
SWISSHOP е место каде што можете да најдете голем асортиман на користени компјутери, лаптопи, аудио и видео опрема во многу добра состојба и по навистина одлични цени. Сите производи се увезени од Швајцарија и ЕУ.

Заедно со продавницата работи и сервис за компјутери и аудио и видео опрема. Работиме со квалитетни и оригинални делови со евтина работна рака. Сите наши производи пред да бидат пуштени во продажба детално се испитуваат, тестираат и чистат (внатрешно и надворешно).
Даваме гаранција на хардвер од 6 - 12 месеци.
SWISSHOP
Продажба на употребувани компјутери, лаптопи,ресивери и делови за компјутери, разна аудио и видео опрема од врвни светски марки. Сите производи се увезени од Швајцарија. Сервис за компјутери аудио и видео опрема! Адреса: Невена Горгиева Дуња 13 Тел: 02 614 8119 секој работен ден од 10-17 часот и сабота од 10-15 часот.
Visit our store page
Невена Горгиева Дуња 13 Show on the map
02 614 8119
http://www.swisshop.mk/

www.swisshop.mk

SWISSHOP
02 614 8119
Leaflet
SWISSHOP
Kompjuteri so Monitori i3 i5 i7 12 990 МКД
Kompjuteri gamer i5 i7 17 900 МКД
Kompjuteri gamer i5 i7 Ryzen 16 890 МКД
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information