Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Kompjuteri gamer i5 i7

17 900 MKD

Company advertisement For sale by: SWISSHOP 25 Feb 11:01 Log into the company to make changes
Leaflet
SWISSHOP
Kompjuteri Dell HP Fujitsu Lenovo i3 i5 i7 6 900 MKD
Kompjuteri so Monitori i3 i5 i7 12 990 MKD
Kompjuteri gamer i5 i7 Ryzen 16 890 MKD
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Location
Skopje
Products
Desktops
Manufacturer
HP
Квалитетни брзи и евтини компјутери. Лиценциран легален софтвер. Одлични за Office, Facebook, internet, gamer-и Гаранција- 12 месеци.
Достава низ цела држава!
Работно време: Понеделник - Петок - 10h - 18h
Сабота 10h - 15h
Адреса: СвисШоп Доо ул. Невена Ѓеоргиева Дуња 13, 1000 Скопје, Македонија
Телефони: Кисела Вода - 02 614 8119; мобилен: 075 991 771
емаил: [email protected]
facebook: www.facebook.com/swisshopSK
SWISSHOP
Продажба на употребувани компјутери, лаптопи,ресивери и делови за компјутери, разна аудио и видео опрема од врвни светски марки. Сите производи се увезени од Швајцарија. Сервис за компјутери аудио и видео опрема! Адреса: Невена Горгиева Дуња 13 Тел: 02 614 8119 секој работен ден од 10-17 часот и сабота од 10-15 часот.
Visit our store page
Невена Горгиева Дуња 13 Show on the map
02 614 8119
http://www.swisshop.mk/

Povekje Gameri

SWISSHOP
02 614 8119
Leaflet
SWISSHOP
Kompjuteri Dell HP Fujitsu Lenovo i3 i5 i7 6 900 MKD
Kompjuteri gamer i5 i7 Ryzen 16 890 MKD
Kompjuteri so Monitori i3 i5 i7 12 990 MKD
To the top