Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Oprema za igoteka picerija dvor

For sale by: Emilija Yesterday 17:34 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Location
Štip
Manufacturer
Playstation
Model
PS3
2 дрвени кукички на кат
пластична кукичка со лизгалка
3 цирадни патна со принт (3х2,5м)
2 коњчиња на меганизам
ласерски пиштоли за тимско играње (до 4 тима и секој играч до 9 животи -можности да биде погоден на 10тиот погодок пиштолот се исклучува)
гарнитура за седење, табуретки, пластични столици, масички од иверица, плакар со шанк
билјардо, кли-клак количка
Emilija
078500244
Leaflet
To the top