Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Moga Pocket android gamepad

2 200 MKD

For sale by: Алексаднар 28 Nov 12:49 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Продавам bluetooth Moga Pocket gamepad кој е купен пред 1 месец од amazon. Пробан е само неколку пати и работи со сите андроид телефони кои имаат верзија над 2.3. Како што гледате има и држач за телефон и може да држи големи телефони како ноте 5. Доаѓа со бесплатен код за игра кои не сум го искористил и гратис батерии.
Го продавам затоа што купив iphone а gamepadot работи само со android телефони. За информации :
- 071777021 -Јавете се поцле 16 часот
[email protected]
Алексаднар
071777021
Leaflet
To the top