Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

HUAWEI EarBuds

1 000 MKD

For sale by: Vasko 06 Feb 18:29 Delete, Edit or Renew Your Ad
Се продаваат нови неотпаковани Huawei EarBuds,се поврзуваат со Wi-Fi и со bluetooth. Слушалките се безжични, со полнење, и држат батерија од 12 сати активно користење.Купени се 2 500 ден. Праќаме по КАРГО ЕКСПРЕС низ цела Македонија. За повеќе информации јавете се на 075/300-730.
To the top