Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Profesionalen Servis so orginalni delovi

For sale by: Mobi&Copy 05 Jul 23:39 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Location
Ohrid
Mobi&Copy-OHRID & Mobi&Copy-STRUGA Profesionalen Servis so orginalni delovi -Masinsko promena na stakla za mob... -Dekodiranje... -Softver... -Hardwer... -Odkup na mobilni telefoni... -Zamena staro za novo... -Galanterija...
Mobi&Copy е основана во 2006 година. Од самиот почеток се занимава со обезбедување на услуги од сверата на електрониката, телекомуникациите, мобилните преносни уреди како и сервис и продажба на резервни делови и галантерија за истите.
Нашата понуда е секогаш актуелна, сите продукти се со проверен квалитет и секогаш го нудиме само најдоброто.
Ние постојано се развиваме и ги следиме технолошките иновации и трендови во сите свери на електрониката, информатичка технологија и телекомуникациите.
Mobi&Copy
046262121
Leaflet
To the top