Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 5S Gold Gratis oprema

260 EUR

For sale by: Daniel 04 Feb 00:35 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Location
Kumanovo
Manufacturer
Apple (Iphone)
Се продава Iphone 5S Gold 16 gb со + додатна опрема која што ви ја давам гратис.
ИСКЛУЧИВО ЗА КЕШ ПАРИ, НЕ СЕ ЈАВУВАЈТЕ ЗА ЗАМЕНА. ФАЛА ОДНАПРЕД !
1. ГРАТИС Power bank - slim или дополнителна батерија која е како заштитна маска и ја полни батеријата на телефонот во рок од 15 минути.
2. ГРАТИС алуминиумски оквир или бампер и плус силиконска футрола
Телефонот е купен во "Дубаи Apple store" пред година дена.

ТЕЛ: 078 334438
Leaflet
To the top