Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy J3 2016

120 EUR

Company advertisement For sale by: D-mobile 02 May 11:53 Log into the company to make changes
D-mobile
Samsung Galaxy S9 plus 250 ЕУР
Samsung Galaxy S7 Gold Top Sostojba 400 ЕУР
Iphone ekrani po najpovolni ceni 0 МКД
Samsung Galaxy S7 Edge 480 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Location
Skopje
Manufacturer
Samsung
☆Samsung Galaxy J3 (2016)
☆ (Користен )
☆ Eвропски Модел
☆Топ Состојба
☆Писмена Гаранција
☆Можност за пракање по Карго за градовите надвор од Скопје
(трошковите се ваши)

●Продажба Замена Откуп Сервис Декодирање Галантерија за вашиот мобилен телефон.

♧Локација: Ново Лисиче Спроти Главната пошта (на самата автобуска станица )

Поздрав ♡
☆ D-Mobile 070777933 ☆
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Visit our store page
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Show on the map
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile
Samsung Galaxy S7 330 ЕУР
Samsung Galaxy S4 100 ЕУР
Iphone 7 plus kako nov 280 ЕУР
Huawei P9 lite 4 000 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information