Company ad Published: Mar 23 2022 10:43

Novi originalni Apple 20W fast charge polnaci

MKD

MKD
Published: Mar 23 10:43
Views: 1186
Posetete ja nasata Web Prodavnica:
🌐www.mobilnitelefoniskopje.com
Нови! Неотворени 100% ORIGINAL Apple Fast charge полначи 20w излезна моќ
Полначите се 100% ОРИГИНАЛ ( не се копија, реплика или слично) Купени и донесени од Шведска
Apple 20W USB‑C Power Adapter Ви нуди брзо и ефикасно полнење на Вашиот уред, дома, во канцеларија или додека сте на пат. Лесно може да се користи со сите USB-C уреди ( Samsung, Xiaomi, LG, Huawei, Sony итн), а Apple препорачува користење со iPhone X, XS, XS Max, 11, 11 Pro 11 Pro Max уреди. Можеш да го користиш и за брзо полнење на iPhone 8 и понови уреди, како iPad таблети
Излезот на полначот е со USB type C , за iPhone уредите потребен Ви е кабел со USB Type C to Lightning конектор ( Apple конектор)
КАБЕЛОТ за полнење се продава ПОСЕБНО !!!
Сликите и Видеото се од полначите што се за продажба !!!
Link description

MOBILNI TELEFONI SKOPJE

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
Visit our store page
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “Ecologistic”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
074205511
Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information