Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Sportska kamera 4К Wi-Fi

130 EUR

For sale by: Zoran 30 Oct 20:29 Delete, Edit or Renew Your Ad
Камерата е со резолуција 4К. Wi-Fi, што овозможува безжична контрола на камерата од вашиот мобилен телефон кога истата е прикачена на кацига, дрон или др. Камерата е водоотпорна и може да се користи на длабочина до 30м. вклучени се повеќе додтоци за прикачување. Камерата е набавена од САД и не е употребена.
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information