Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Reflektor CN-160

8 000 MKD

Company advertisement For sale by: TD Panter Faks 11 Apr 12:09 Log into the company to make changes
TD Panter Faks
Ti Tong Aparat meridijanska terapija 12 350 МКД
POLENOV CAJ 0 МКД
Air compressor nebulizer 2 800 МКД
Masina za broenje banknoti GFC-350 22 600 МКД

reflektor za kamera
TD Panter Faks
Пантерфакс е фирма која е основана 1996 година чија дејност е трговија со видео и аудио опрема. Се вбројуваме меѓу најуспешните во областа на електронската заштита. Денес во современиот свет на живеење им помагаме на нашите потрошувачи и клиенти на поедноставен и полесен начин да дојдат до реализација на своите потреби од областа на: - аудио-видео надзор, - хардвер и софтвер, - медии и потрошен материјал, - осветлување (рефлектори), комплетна опрема за работа на продукции и ТВ куќи. Исто така поседуваме богата палета на машини за броење на банкноти, монети и детектори за пари. Пантерфакс е сертифициран овластен дистрибутер на повеќето брендови кои ги увезува.
Visit our store page
Zivko Cingo 4 Show on the map
078/388-899
http://www.panterfax.com/index.html
TD Panter Faks
078/388-899
TD Panter Faks
Masina za broenje pari FT 300 250 ЕУР
NX 880b 16 686 МКД
DRZAC ZA KAMERA APARAT FOTON NEON PRO M DSLR 17 300 МКД
Ti Tong Aparat meridijanska terapija 12 350 МКД
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information