Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Kapa za banjanje na bebe

250 MKD

For sale by: Violeta 09 Feb 18:27 Delete, Edit or Renew Your Ad
Продавам капи за бањање на бебиња повеке водата нема да им влегува на вашите бебиња во очи и во уши.Може и достава преку брза пошта. Тел. за контакт 070-377-581
Violeta
070377581
Leaflet
To the top