Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

NOVA DETSKA KOLICKA

4 500 MKD

For sale by: Елена 05 Feb 15:16 Delete, Edit or Renew Your Ad
Продавам нова Бертони количка. Рачката има две позиции, бебето може да го гледате свртено кон себе додека ја туркате или во обратна стандардна позиција. Има зимска прекривка и торба за пелени. Боите се сива и загасита розе
Елена
070360875
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information