Company ad Published: Mar 10 2021 09:23

Unikatni sliki na kanvas platno

Published: Mar 10 09:23
Views: 17
🖼 Слики на канвас платно 🖼
👉 Разбудете ја фантазијата, бидете уникатни и декорирајте го Вашиот простор со модерни слики на платно за Вашиот ентериер.
👉 Сликите се принт на Canvas платно, со дебелина од 350 гр на m2. Материјалот е заштитен и отпорен на UV зрачење.
👉Платното е затегнато на дрвена подрамка ( блиндрам), со што се создава неповтролив 3D ефект.
=================================
Супер понуда:
- Изработка на слики и со Ваш дизајн!!
- Најразлични димензии според Вашите потреби
- Модели и цени во зависност од димензијата
=================================
Како да нарачате? ⤵
- 📝 Побарајте понуда тука во инбокс
- 📞 Телефон/Viber: 076 622 822
- 📊 Ограничени количини
Link description

Урбан Маркет Дооел

Урбан Маркет, фирма лоцирана во Прилеп се занимава со изработка на уметнички слики, сликани на канвас, изработени во висококвалитетни бои, различни дизајни, стилови и димензии.

Уметничките слики се неизоставен дел од внатрешното уредување на сите простории во домот, посебно дневната соба, спалната соба, детската соба, гостинската соба (доколку ја има) и сите видови на деловни простории - ординации, козметички и фризерски салони, бутици и сл. Нивниот дизајн ја оживува атмосферата, а воедно му дава свежина и елеганција на просторот.

Сликите на платно од понудата на Урбан Маркет се идеален подарок за Вашите блиски, роднини, пријатели независно од пригодата.

Сликите се принт на канвас платно со дебелина од 350 грама на m2, така што платното е затегнато на посебна рамка која се нарекува блиндрам со што се создава неповторлив 3Д ефект. Материјалот е заштитен и отпорен на УВ зрачење.

Доколку пак сакате да ја внесете природата во Вашиот дом, Урбан Маркет нуди печатени тапети со гипсена структура во различни дизајни. Последните години, тапетите повторно станаа хит во внатрешното уредување, така што Вие ќе ги освежите Вашите простории со уникатни и модерни тапети.

Но, тоа не е се!

Со Урбан Маркет можете да ги оживеете Вашите спомени на платно. Можете да им испратите слики кои сакате да се испринтаат на канвас, и тимот ќе ја реализира Вашата идеја. Испринтајте слики од Вашите незаборавни моменти, одмори, свршувачка, свадба, Вашите деца, родендени и се што би сакале да го овековечите.

Зошто Урбан Маркет?
  Затоа што нудат изработка на висококвалитетни слики на платно во ултра модерни дизајни кои не само што ќе го разубават просторот, туку и ќе ја подобрат Вашата енергија и расположение.

Имајте на ум дека количините на сликите се ограничени, па затоа побрзајте!

Цела понуда на Урбан Маркет, можете да ја погледнете подолу во огласите во склоп на нивната Продавница на Пазар3.

За нарачки, детали и информации исконтактирајте ги на телефонскиот број 076 622 822 или посетете ги на улица Киро Базерко, број 26, Прилеп.
Visit our store page

ул. Киро Базерко, бр.26 Show on the map

076622822

https://www.facebook.com/urbanmarketmkd/

Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “Ecologistic”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Урбан Маркет, фирма лоцирана во Прилеп се занимава со изработка на уметнички слики, сликани на канвас, изработени во висококвалитетни бои, различни дизајни, стилови и димензии.

Уметничките слики се неизоставен дел од внатрешното уредување на сите простории во домот, посебно дневната соба, спалната соба, детската соба, гостинската соба (доколку ја има) и сите видови на деловни простории - ординации, козметички и фризерски салони, бутици и сл. Нивниот дизајн ја оживува атмосферата, а воедно му дава свежина и елеганција на просторот.

Сликите на платно од понудата на Урбан Маркет се идеален подарок за Вашите блиски, роднини, пријатели независно од пригодата.

Сликите се принт на канвас платно со дебелина од 350 грама на m2, така што платното е затегнато на посебна рамка која се нарекува блиндрам со што се создава неповторлив 3Д ефект. Материјалот е заштитен и отпорен на УВ зрачење.

Доколку пак сакате да ја внесете природата во Вашиот дом, Урбан Маркет нуди печатени тапети со гипсена структура во различни дизајни. Последните години, тапетите повторно станаа хит во внатрешното уредување, така што Вие ќе ги освежите Вашите простории со уникатни и модерни тапети.

Но, тоа не е се!

Со Урбан Маркет можете да ги оживеете Вашите спомени на платно. Можете да им испратите слики кои сакате да се испринтаат на канвас, и тимот ќе ја реализира Вашата идеја. Испринтајте слики од Вашите незаборавни моменти, одмори, свршувачка, свадба, Вашите деца, родендени и се што би сакале да го овековечите.

Зошто Урбан Маркет?
  Затоа што нудат изработка на висококвалитетни слики на платно во ултра модерни дизајни кои не само што ќе го разубават просторот, туку и ќе ја подобрат Вашата енергија и расположение.

Имајте на ум дека количините на сликите се ограничени, па затоа побрзајте!

Цела понуда на Урбан Маркет, можете да ја погледнете подолу во огласите во склоп на нивната Продавница на Пазар3.

За нарачки, детали и информации исконтактирајте ги на телефонскиот број 076 622 822 или посетете ги на улица Киро Базерко, број 26, Прилеп.
17
Buy now

Delivery via “Ecologistic”: from 150 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

076622822

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information