Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Plakari za vo kupatilo

2 500 MKD

For sale by: Angel 20 Aug 23:13 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Се продават 2 пара креденци за во купатило, Креденците се во добра состојба. Покрај во куптило истите може да се искористат и во друг тип на простории. Креденците идат во пакет. Цената е 2500 денари за двата. Цената на еден посебно е 1500 денари.
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information