Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Krevet gitara

For sale by: Branko 29 Nov 10:55 Delete, Edit or Renew Your Ad
Удобен и едноставен за користење. Креативно дополнување за вашиот ентериер и е во одлична состојба.👍
Удобен за седење и практичен за спиење.
Димeнзија 145 на 192.
Цена по договор
За детали пишете во инбокс.
Населба Аеродром, Скопје .
Leaflet
To the top