Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Drvena dograma

3 000 MKD

4 000 MKD

For sale by: Eli 12 Aug 11:37 Delete, Edit or Renew Your Ad
Се продаваат 3 дрвени прозорци со димензија 100x120 цм и дрвена врата 80x220цм, со убава темна нијанса.

На два од прозорците има прикачено и ролетни кои може да се демонтираат.

За повеќе информации побарајте не.
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information