Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

NOVO PM FILTRI ZA PROZORI

60 EUR

Company advertisement For sale by: Nanox window filter 23 Nov 18:48 Delete, Edit or Renew Your Ad
Leaflet
НОВО ВО МАКЕДОНИЈА!!

Заштитете се од загадувањето со филтер од нано-материјал кој се поставува на прозорецот како комарник и спречува:
-ПМ честички
-Смог
-Чад
-Прашина
-Полен

Не бара струја ниту менување на филтри. Од кога ќе го поставите имате 0 трошок за одржување.
Од сега слободно ќе можете да го проветрувате домот без страв од загадувањео

Цената е со вклучена монтажа и рамка е 60-65евра по м2 во зависност од типот на монтажата.

Можете да видите повеќе на www.nanox.mk
и https://www.facebook.com/Nanoxwindowfilter/
Nanox window filter
070330703
Leaflet
To the top