Company ad Published: Dec 19 2021 09:52

VENECIJANER VARIOLAJT ROLETNI ROLO ZEBRA KOMARNICI

EUR

Published: Dec 19 09:52
Views: 212
Производство, продажба и монтажа на високо квалитетни венецијанер ролетни,вариолајт, роло, зебра завеси, пвц и алуминиум ролетни, алуминиум комарници, гаражни врати за кои користиме делукс репроматеријал од светски познати брендови и за истите единствено ние нудиме гаранција и обезбеден сервис за сите наши производи во наредните 10 години.

Нудиме соработка и големопродажба на ролетари и производители на ПВЦ (PVC) и АЛ (AL) столарија од цела Македонија.
ЕКСТРА КВАЛИТЕТ и БРЗА ИЗРАБОТКА ПО НАЈПОВОЛНИ ЦЕНИ ....

____________________________________________
За полесно пребарување Venecijanki , venecijaner , venecijan, Variolajt zavesi , rolo zebra zavesi , drven venecijaner , PVC Prozori i vrati , roletni , komarnici, garazni vrati, венецијанки, венецијанер ролетни , венецијан , вариолајт завеси , роло зебра завеси , ПВЦ / PVC Прозори и врати , пластични ролетни , алумин ролетни , комарници , roletar , ролетар , гаражни врати

ВРШИМЕ ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА.
077/670-691

Закажување мерки на 077670691
Link description

ОлРол Дизајн

ОлРол Дизајн
Visit our store page

ул, 69 бр 4 Show on the map

077670691

Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “Ecologistic”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information