Published: Jun 03 2021 07:44

Agolna garnitura

MKD

Published: Jun 03 07:44
Views: 86
Се продава Гарнитура малку користена, како нова. Димензиите се 280 х 155 со можност за продолжување на краткиот дел +50cm.
Се ротира и во лежај за спиење со димензија 180х 200.

Квалитетна констукција и штоф, беше покриена со прекривач и нема ни дамка ни гребнатинка, навлаките за перници се вадат за перење.

Се продава поради пренамена на просторот во канцеларија.

Подигнување од нас. Аеродром кај Bebe Home - Скопје, зградата има лифт.

тел. 076 259 944
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “Ecologistic”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
86
Buy now

Delivery via “Ecologistic”: from 550 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

076259944

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information