Published: May 16 2022 07:14

Agolna garnitura

MKD

Published: May 16 07:14
Views: 514
Се продава удобна аголна гарнитура со табуретка во одлична состојба. Купена од Канапе (64.000ден). Користена 3 години од едно лице без деца и миленици. Се расклопува во 3 дела (пократкиот, подолгиот дел и аголот). Долните потпирачи се вадат со што се добива уште поширок дел за седење/спиење. Горните и страничните потпирачи се креваат и спуштаат во неколку нивоа.

Димензии на гарнитурата:
Должина 280цм x 210цм
Ширина 62цм, 73цм откако ќе се извадат потпирачите
Висина 38цм

Димензии на табуретка
Должина 90цм
Ширина 60цм
Висина 38цм
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “Ecologistic”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
514
Buy now

Delivery via “Ecologistic”: from 550 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

072675114

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information