Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Елементи од Дневна Соба

0 MKD

For sale by: Анастазија 13 Feb 15:54 Delete, Edit or Renew Your Ad
Leaflet
ТВ комода, трепезариска маса со 6 столици и лустери.

Квалитетна иверка со детали од дрво, конкретно кај ТВ Комодата дрво се ногарките до најгорната точка на елементот и под фиоките деталите, трепезариската со столиците се од дрво и облога од иверка на горната површина. Лустерот е од бакар, со стакло. Одржувани, во супер состојба.

- ТВ Комода (дрво/иверка)=4000 денари
- Трепезариска маса со 6 столици (дрво)=9000 денари
- Лустери (бакар/стакло; два идентични)=еден 1000 денари

- Цената е флексибилна, како одделни елементи или комплет.
Анастазија
070391972
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information