Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Komoda i trpezariska masa so stolici

350 EUR

For sale by: Силвана 24 Jul 16:17 Delete, Edit or Renew Your Ad
Се продава трпезариска маса ( 150/80/75 и додаток 50 см ) и 6 столици одлично сочувани.


Се продава комода од чисто дрво со димензии 246/205/52 во одлична состојба
Силвана
071376120
Leaflet
To the top