Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Trpezariski stolici i garnitura za dnevna polovni

For sale by: Vesna 09 May 12:54 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Се продава гарнитура поволно
6 трпезариски столици (бела боја)
1 фотелја на спуштање (бордо боја)
1 тросед и 2 фотелји (портокалова боја)
Предметите се одлично сочувани во одлична состојба како што можете да забележите на фотографиите
Leaflet
To the top