Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Kujna

700 EUR

For sale by: Kosta 07 Aug 15:12 Delete, Edit or Renew Your Ad
Продавам користена кујна од 4.35 метри. Кујната се продава со лавабо и чешма, без кујнска техника. Во одлична состојба е и одговара за стан од кулите на Градски ѕид.
Leaflet
To the top