Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

BETA SONIC - Фотелја за масажа, масажер

3 190 EUR

Company advertisement For sale by: Casada 30 Jul 17:31 Log into the company to make changes
Leaflet
Casada
SMART V - Фотелја за масажа масажер 1 900 ЕУР
Foot Inn Masazer za noze 350 ЕУР
POWERBOARD - вибрирачка платформа фитнес опрема 1 590 ЕУР
QUATROMED V - Подлога за масажа масажер 899 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Equipment
Other
Фотелја за масажа - Beta Sonic II

-Германско производство
-SolidTex материјал
-20 воздушни перничиња
-60 степени температура на греење
-3 елементи во пределот на стапалата

Технички спецификации:

Бои: сиво-црна, крем-портокалова, крем-кафена
Димензии исправена: 76 x 110 x 143 см
Димензии налегната: 76 x 98 x 168 см
Тежина: 92кг
Моќност: 150W
Време на работа: 20мин
braintronics®: 21мин

Опција за плаќање до 12 рати без камата преку НЛБ, Дајнерс и Стопанска банка.

www.casada.mk
+38970 315 226
+38971 395 484
Casada
CASADA Е БРЕНД СО КАРАКТЕР И ПОЗИТИВНА ЕНЕРГИЈА. НАШАТА ВИЗИЈА Е ДА ИМ СЛУЖИМЕ НА ЛУЃЕТО ШИРУМ ЦЕЛАТА ЗЕМЈИНА ТОПКА И ДА УЖИВААТ ВО ТЕХНОЛОШКО БЕСПРЕКОРНИТЕ УРЕДИ ЗА МАСАЖА. ИНОВАТИВНОСТ, ДИЗАЈН, БЕСПРЕКОРНО ЗНАЕЊЕ И ИСКУСТВО СЕ КАРАКТЕРИСТИКИТЕ КОИ НЕ ДРЖАТ НАС НА ВРВОТ НА СВЕТОТ ПОМЕЃУ ДРУГИТЕ БРЕНДОВИ ОД ОБЛАСТА НА ФОТЕЛЈИТЕ ЗА МАСАЖА
Visit our store page
Јужен Булевар, Скопје Show on the map

http://casada.mk/
Leaflet
Casada
TWIST 2 GO - Мал масажер 249 ЕУР
CANOO V MASAZER ZA NOZE 800 ЕУР
POWERBOARD - вибрирачка платформа фитнес опрема 1 590 ЕУР
HILTON III - Фотелја за масажа масажер 3 890 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information