Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

REFLEXOMED II - Масажер за нозе

629 EUR

Company advertisement For sale by: Casada 30 Jul 19:45 Log into the company to make changes
Leaflet
Casada
HILTON III - Фотелја за масажа масажер 3 890 ЕУР
Foot Inn Masazer za noze 350 ЕУР
ALPHA SONIC II FOTELJA ZA MASAZA 4 990 ЕУР
SKYLINER II FOTELJA ZA MASAZA 5 990 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Equipment
Other
REFLEXOMED - Масажер за нозе

-Германско производство
-Квалитетна масажа на стапалата
-Фиксатор масажа на ахиловата тетива
-Компресирачка масажа со 6 воздушни перничиња
-3 различни видови на масажни ролери

Технички спецификации:


Димензии 48.1 x 40.2 x 24.8 см
Тежина: 8.5кг
Моќност: 65W
Време на работа: 15мин

Опција за плаќање до 12 рати без камата преку НЛБ, Дајнерс и Стопанска банка.

www.casada.mk
+38970 315 226
+38971 395 484
Casada
CASADA Е БРЕНД СО КАРАКТЕР И ПОЗИТИВНА ЕНЕРГИЈА. НАШАТА ВИЗИЈА Е ДА ИМ СЛУЖИМЕ НА ЛУЃЕТО ШИРУМ ЦЕЛАТА ЗЕМЈИНА ТОПКА И ДА УЖИВААТ ВО ТЕХНОЛОШКО БЕСПРЕКОРНИТЕ УРЕДИ ЗА МАСАЖА. ИНОВАТИВНОСТ, ДИЗАЈН, БЕСПРЕКОРНО ЗНАЕЊЕ И ИСКУСТВО СЕ КАРАКТЕРИСТИКИТЕ КОИ НЕ ДРЖАТ НАС НА ВРВОТ НА СВЕТОТ ПОМЕЃУ ДРУГИТЕ БРЕНДОВИ ОД ОБЛАСТА НА ФОТЕЛЈИТЕ ЗА МАСАЖА
Visit our store page
Јужен Булевар, Скопје Show on the map

http://casada.mk/
Leaflet
Casada
POWERBOARD - вибрирачка платформа фитнес опрема 1 590 ЕУР
TWIST 2 GO - Мал масажер 249 ЕУР
ALPHA SONIC II FOTELJA ZA MASAZA 4 990 ЕУР
Foot Inn Masazer za noze 350 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information