Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Tepisi

0 MKD

Company advertisement For sale by: САЛОН ЗА ТЕПИСИ - МАРДИНИ КАРТАЛ ПРИЛЕП 28 Feb 19:36 Log into the company to make changes
САЛОН ЗА ТЕПИСИ - МАРДИНИ КАРТАЛ ПРИЛЕП
070429061
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Location
Prilep
ЛЕТЕН ПОПУСТ НА ГОЛЕМ ДЕЛ ОД АСОРТИМАНОТ НА ТЕПИСИ И ПАТЕКИ ВО САЛОНОТ ЗА ТЕПИСИ МАРДИНИ КАРТАЛ-ПРИЛЕП НА РАСКРСНИЦАТА КАЈ ТЕАТАРОТ ул.МОША ПИЈАДЕ 55. МОЖНОСТ ЗА ИЗБОР НА САКАНИОТ МОДЕЛ И ДЕЗЕН НА ТЕПИСИ И ПРЕКУ ИНТЕРНЕТ НА https://www.facebook.com/mardinikartalprilep/ ПОВЕЛЕТЕ!!! Тел.070/429061.
САЛОН ЗА ТЕПИСИ - МАРДИНИ КАРТАЛ ПРИЛЕП
НАЈНОВИ МОДЕЛИ НА ТЕПИСИ И ПАТЕКИ! ПОВОЛНИ ЦЕНИ! ЕДИНСТВЕНО ВО ПРИЛЕП САМО ВО САЛОНОТ ЗА ТЕПИСИ МАРДИНИ КАРТАЛ - ПРИЛЕП НА РАСКРСНИЦАТА КАЈ ТЕАТАРОТ ул.МОША ПИЈАДЕ 55. МОЖНОСТ ЗА ИЗБОР НА САКАНИОТ МОДЕЛ И ДЕЗЕН НА ТЕПИСИ И ПРЕКУ ИНТЕРНЕТ НА https://www.facebook.com/tepisi.prilep ПОВЕЛЕТЕ!!! ИСПОРАКА ПО КАРГО ДО БИЛО КОЈ ГРАД ВО МАКЕДОНИЈА. Тел.070/429061(вип).
Visit our store page
МОША ПИЈАДЕ 55 Show on the map
070429061
https://www.facebook.com/tepisi.prilep/photos_albums

СЛИКИ ОД ТЕПИСИТЕ

САЛОН ЗА ТЕПИСИ - МАРДИНИ КАРТАЛ ПРИЛЕП
070429061
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information