Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

BANKET MASI I STOLICI POPUST 20%

0 MKD

Company advertisement For sale by: ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО 19 May 19:29 Log into the company to make changes
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
078/236990 -078/263044
Ad type
For sale
Advertised by
Store
ФИРМА ФЕНИКО 2000 ОД 2017г ВО СВОЈАТА ПРОИЗВОДНА ПРОГРАМА ВОВЕДЕ И ПРОИЗВОДСТВО НА БАНКЕТ МАСИ ВО СИТЕ ДИМЕНЗИИ.МАСИТЕ СЕ ПРОИЗВЕДУВААТ ВО СТАНДАРДНИ ДИМЕНЗИИ,МАСИТЕ СЕ ПРИЗВЕДУВААТ СО РАСКЛОПУВАЊЕ НА НОЗЕТЕ
ЗА ЦВРСТИНАТА И ДИЗАЈНОТ НА МАСИТЕ УВЕРЕТЕ СЕ АКО НЕ ПОСЕТИТЕ
ОВИЕ МАСИ СЕ КОРИСТАТ ЗА ГОЛЕМИ РЕСТОРАНИ ЗА СВАДБИ,БАНКЕТИ И СЛ.
ПОКРАЈ БАНКЕТ МАСИТЕ ФИРМА ФЕНИКО ПРОИЗВЕДУВА И БАНКЕТ СТОЛИЦИ ВО ПОВЕКЕ
ДИЗАЈНИ 078/236 990 078/263 044
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
Фенико 2000, се наоѓа во прекрасната Општина Богданци, во источниот дел на Гевгелиско-валандовската котлина, на патот помеѓу Гевгелија и Дојран. Основана е во 1998год и се занимава со производство на елементи од ковано железо: - дворни огради, огради за тераси, училишта, како и брачни и единечни кревети изработени од ковано железо. Точната локација на фирмата се наоѓа на излезот од Општина Богданци, во непосредна близина на Спортската сала и фудбалското игралиште Вардарски.
Visit our store page
Каменот бб Show on the map
078/236990 -078/263044-
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
078/236990 -078/263044
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information