Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Trpezariski masi

1 500 MKD

For sale by: Чедомир Стојковски 23 Nov 07:39 Delete, Edit or Renew Your Ad
Чедомир Стојковски
71228475
Leaflet
Продавам 4 (може и шест) добро сочувани трпезариски столици изработени од чисто дрво, малку користени за цена од 1500 ден./ столица
Чедомир Стојковски
71228475
Leaflet
To the top