Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Greaci grejaci

0 MKD

Company advertisement For sale by: ognokomerc 28 Sep 10:14 Delete, Edit or Renew Your Ad
1. Изработка на електрични ЦЕВНИ ГРЕЈАЧИ за индустрија и домакинство, за шпорети, пицерии, скари, тостери, фритези, палачинкари, кафемати, бојлери, парни котли, радијатори, дестилатори, стерилизатори и др.

2. ПАТРОН ГРЕЈАЧИ од прохром со различни димензии и тоа: за метални калапи за печење гума и пластика, пакерици за пакување на зрнести прашкасти, и течни производи.

3. Изработка на КЕРАМИЧКИ греачи Ф - 46 мм

4. СПИРАЛНИ ГРЕЈАЧИ за фурни, лабораториски забарски и калионички печки,а и сервисирање по договор.

Изработката на сите овие грејачи е по порачка на купувачот и тоа со мостра, цртеж или усен договор.

www.grejaci.com.mk
ognokomerc
070 333 593
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information