Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Gusani radijatori

180 MKD

For sale by: Солар Монт 29 Nov 10:22 Delete, Edit or Renew Your Ad
Поседуваме повеќе од 2500 ребра од скоро сите типови на гусани радијатори. Сите парчиња се во исправна состојба, цената за едно ребро е од 180 до 240 денари, во зависност од количината.
Солар Монт
+38970221620
Leaflet
To the top