Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Grealki Veito svetski brend vo Makedonija

170 EUR

For sale by: Grealki Veito 11 Jan 16:09 Delete, Edit or Renew Your Ad
ГРЕАЛКИ ВЕИТО
Најдобро решение за ниските температури!
Единствени во Македонија!
- инфраред систем за затоплување,
- отпорни на секакви влијанија,
- со далечински контролор за подесување на топлината.
Најрачајте на 075 273 213

https://www.facebook.com/grealkiveito/
Grealki Veito
075 273 213
Leaflet
To the top