Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Kotel za najekonomicno parno greenje

For sale by: Драган 31 Jan 10:41 Delete, Edit or Renew Your Ad
Продавам и монтирам најнов изум на електрични котли без грејачи.Овај вид на котли е штедлив и нема потреба од одражување.За поблиски информации на дадените телефони!
инж. Драган, 078/381-923 и 075/889-236
Драган
078381923
Leaflet
To the top