Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

TAJFUNI GREALKI RADE KONCAR

4 990 MKD

Company advertisement For sale by: KRUSEL e-store 10 Feb 13:12 Log into the company to make changes
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Location
Skopje
Тајфун Раде Кончар
греалки со Капацитет од: 9 kw, 6 kw, 3,5 kw
вентилатор
регулација на температура
степен на заштита IPX 4.
сигурносен прекинувач
автоматски термостат

Производител: Раде Кончар
KRUSEL e-store
КРУСЕЛ ДООЕЛ СКОПЈЕ е Генерален увозник и дистрибутер на производите од програмата на ISKRA, GRUNDIG, Rohnson и други брендови Нашата работа и долгогодишна посветеност во полето на техниката и електрониката придонесе за успешен развој и лојални партнери. Секојдневно работиме на обезбедување што подобри и поквалитетни производи,и понатаму ќе бидеме посветени како до сега,како за наше задоволство,така и за задоволството на нашите клиенти. Тука сме за вас со посветеност и коректност за да ја оправдаме вашата доверба
Visit our store page
Борис Трајковски 86а Show on the map
022520999
https://www.krusel.mk
KRUSEL e-store
022520999
Leaflet
KRUSEL e-store
Servis i odrzuvanje na aparati za domakinstvo -
Iskra kosililki 11 999 MKD
RENAULT TRAFFIC 1.9 DCI -
Aparat za informodijagnostika 5 500 EUR
To the top